ساکشن 2 شیشه برای خرید

دستگاه ساکشن 2 شیشه برای خرید

ساکشن 2 شیشه برای خرید و تجهیز مراکز درمانی و کلینیک های تخصصی پزشکان و جراحان و در کاربری دندانپزشکی، لیپوساکشن ، اتاق عمل فوق العاده می باشد. اگر بدنبال دستگاه ساکشن 2 شیشه مادام العمر باشید این دستگاه برای شما طراخی شده است.

ساکشن 2 شیشه:

ساکشن 2 شیشه به بیان ساده به دستگاهی گفته می شود که دارای دو جار می باشد.
همانطور که در تصویر در ادامه قابل مشاهده می باشد دستگاه ساکشن پرتابل مدل ساکشن بیمارستانی دارای دو مخزن برای جمع آوری مایعات می باشد.

ساکشن 2 شیشه

دستگاه ساکشن که برای جمع اوری و جذب مایعات و خون استفاده میشود که در چند نوع مختلف می باشد:

  • ساکشن تک شیشه
  • ساکشن دو شیشه بلند 
  • ساکشن دو شیشه کوتاه 
  • ساکشن اتاق عمل

ساکشن تک شیشه دارای یک مخزن برای جمع اوری مایعات و خلط و دیگر ترشحات بیمار بالاخص بیماران ریوی استفاده میشود و کاربرد و مصرف خانگی دارد. اما در مقابل ساکشن دو شیشه دارای 2 باتل شیشه ای است که برای جذب و تخلیه خون و خلط استفاده میشود.که به طور معمول در دو نوع ساکشن دو شیشه بلند و کوتاه در بازار موجود است . از این دستگاه در اورژانس، مطب ها، کلینیک ها استفاده میشود .

قیمت ساکشن دو شیشه

اگر به دنبال خرید ساکشن ان هم از نوع ساکشن دو شیشه هستید خوب است که بدانید دستگاه ساکشن دو شیشه عموما قدرت مکش بالایی دارد و همینطور در طراحی و ساخت این نوع دستگاه سعی شده است که تمامی استاندارها برای جلوگیری از خروج خلط و خون و مایعات از دستگاه رعایت شود.

ساکشن 2 شیشه پرتابل

در نوع جدید ساکشن دو شیشه تلاش بر این شده است که قدرت مکش افزایش ، حجم مخزن زیاد و قابل تنظیم و کم صدا با ظاهری زیبا طراحی و ساخته و وارد دنیای پهناور تجهیزات پزشکی شود.

ضد ضربه بودن ، دوام و پایداری ساکشن های دو شیشه باعث محبوبیت این دستگاه در بین پزشکان شده است.
این موارد تاثیر مستقیم در تعیین قیمت ساکشن دو شیشه کوتاه و یا ساکشن دو شیشه بلند دارد.

بهترین ساکشن دو شیشه

دستگاه ساکشن دوشیشه برای خرید

همان طور که اشاره شد در بازار وسیع و گسترده تجهیزات پزشکی انواع و مدلهای مختلف ساکشن در برندها و ساخت کشورهای مختلف وجود دارد .

اما قبل از اقدام به خرید به این نکته توجه نمایید که تجهیزات و دستگاه های ساخته و تولید شده داخل کشور به مراتب بهتر و با کیفیت تر از دستگاه در رنج قیمتی یکسان هستند.

همچنین اگر شما به دنبال خرید اقتصادی هستید و حتما از شرایط کنونی بازار آگاه هستین برای دریافت خدمات پس از فروش و ارایه سرویس و پشتیبانی پس از خرید شما توسط شرکت ها خارجی کم و یا به طور کل وجود ندارد.

بنابریان برای بهره مندی از گارانتی و خدمات پس از فروش و دریافت انواع سروییسها پس از خرید دستگاه ساکشن بهتر است که از ساکشن های ساخت و تولید داخل استفاده کنید.

خرید ساکشن دو شیشه

خرید ساکشن دو شیشه و در واقع تمامی تجهیزات پزشکی به جد کار سخت و دشواری شده است و نیازمند ساعت ها و یا حتی روزها جست وجو و کسب اطلاعات در مورد عملکرد، نحوه سفارش دستگاه، ارسال و قیمت دستگاه و سوالاتی بسیاری که عموما بی جواب میمانند.

ساکشن 2 شیشه پرتابل

اما خبر خوب برای شما مشتریان عزیز که به دنبال خرید دستگاه ساکشن دو شیشه هستین کافیست همین الان با کارشناسان ما تماس گرفته تا بتوانید پاسخ درست برای تمامی سوالات خود بگیرید و در نهایت راهنمایی و مشاوره مطمئن جهت تهیه و خرید ساکشن دریافت نمایید.

خرید مطمئن، خرید اسان در سریعترین زمان ممکن .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *