خرید دستگاه ساکشن اصفهان از درب کارخانه

دستگاه ساکشن اصفهان

دستگاه ساکشن بیمارستانی از تولیدات شرکت باتیس طب در شهر اصفهان است. خرید دستگاه ساکشن به طور مستقیم از کارخانه قیمت مناسب تری دارد. با خواندن این مقاله صفر تا صد خرید ساکشن اتاق عمل اصفهان را متوجه خواهید شد. ساکشن های بیمارستانی و پرتابل جز جدایی ناپذیر روند و برنامه درمانی هستند.

دستگاه ساکشن اصفهان

کارخانه تولید ساکشن اصفهان:

شرکت تجهیزات پزشکی تولید کننده ساکشن پزشکی در شهر اصفهان است. کارخانه های تولیدی مجوعه ما در شهر اصفهان مشغول تولید انواع دستگاه ساکشن هستند. ساکشن جراحی و دوشیشه از محصولاتی هستند که در مجموعه ما تولید می شوند و به بازار ساکشن پزشکی عرضه می شوند.

دستگاه ساکشن اصفهان

باتیس طب گواهینامه و استاندارد این مدل ساکشن های بیمارستانی که در تصویر مشاهده می کنید را دریافت کرده است. این محصولات از نظر کیفیت فنی و زیبایی طراحی توان رقابت با نمونه های خارجی خود را دارد. تنوع محصولات ساکشن ما، انتخاب دستگاه را با توجه به نیاز مخاطب بسیار آسان می کند.
ارسال ساکشن بیمارستانی به طور مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه هزینه های اضافی و حاشیه ای را کم می کند.

دستگاه ساکشن اصفهان:

مزیت های خرید مستقیم از کارخانه بر هیچکس پوشیده نیست. حذف سود دلالی و درصد سود عمده فروش و مغازه ها از قیمت پایانی محصول می کاهد. این کاهش قیمت، خرید ساکشن درمانی را برای بیماران و مراکز درمانی مطبوع تر می کند.

دستگاه ساکشن اصفهان

کارشناسان ما در تمامی مدت در دسترس هستند. میتوانید با ما تماس بگیرید و بعد از مشورت با کارشناسان ما، بهترین ساکشن را برای منزل یا مراکز درمانی خود انتخاب کنید. بعد از انتخاب و سفارش دستگاه، ساکشن شما از کارخانه اصفهان برای شما ارسال می شود. پس از مدت کوتاهی می توانید ساکشن پرتابل خود را درب مطب و یا بیمارستان تحویل بگیرید.

صادرات دستگاه ساکشن:

قیمت مناسب خرید ساکشن، رعایت استاندارد های داخلی و بین المللی، برند معتبر باتیس طب از مواردی هستند که مزیت رقابتی برای صادرکنندگان تجهیزات پزشکی و به طور مشخص دستگاه ساکشن ایجاد می کنند.
اگر به تجارت تجهیزات پزشکی مشغول هستید و به دنیای ساکشن پزشکی علاقه مند هستید، صادرات ساکشن اصفهان موقعیت تجاری فوق العاده ای است.
با بررسی تنوع محصولات ما، هزینه خرید مناسب، ویژگی های فنی دستگاه ها و گواهینامه های استاندارد می توانید خرید منطقی و مناسبی داشته باشید.
بازار هدف صادرات شما می تواند تمامی کشورهای دنیا باشند، امروزه ساکشن پرتابل از موارد و تجهیزات حذف نشدنی هر برنامه درمانی در سراسر دنیا به شمار می رود.

برای دستگاه ساکشن دوشیشه جراحی پرتابل کیسه ساکشن یکبار مصرف منطبق بر مخازن 2 و 3 لیتری با پودر جاذب و بدون پودر موجود است.
سفارش کیسه ساکشن به صورت عمده و کارتن 50 تایی است .
ارسال کیسه ها هم از درب کارخانه تولیدی اصفهان میباشد.
خرید آنلاین کیسه ساکشن از نمایندگی وارسال از درب کارخانه تماس با شماره 09120673854 میباشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *