انواع دستگاه ساکشن پزشکی و کاربردهای آن

انواع دستگاه ساکشن پزشکی

انواع ساکشن پزشکی امروزه در برنامه درمانی پزشکان و مراکز درمانی جا می گیرند. هر دستگاه ساکشن پرتابل کارکرد متفاوتی دارد که می تواند در مواقع لازم به کاز گرفته شود. در این مقاله با انواع دستگاه ساکشن پزشکی آشنا خواهید شد.

انواع دستگاه ساکشن پزشکی

دستگاه ساکشن تجهیزات پزشکی:

فرایند مکش یا ساکشن کردن به حذف و پاکسازی مواد زائد با استفاده از تکنیک فشار بالا گفته می شود. مواد زائد ممکن است شامل مواد جامد ، مایع یا حتی گاز باشد. بنابراین کلمه مکش از عمل مکیدن ناشی می شود.

انواع دستگاه ساکشن پزشکی

بنابراین می توانیم بگوییم که گاهی اوقات در صورت عدم موفقیت بیمار به منظور حذف مقداری زباله (ترشحات بدن مانند خون و خلط) از بدن به طور طبیعی، از دستگاه ساکشن استفاده می شود و تمام مواد زائد به کمک انواع دستگاه ساکشن پزشکی به طور مصنوعی از بدن بیمار خارج می شود.

خرید دستگاه ساکشن پزشکی:

دستگاه مکش فقط به یک نوع خاص محدود نمی شود، بلکه انواع مختلفی ساکشن درمانی وجود دارد. هر کدام از دسته ها در محیط خاصی استفاده می شود و کاربرد متفاوتی دارد.
چهار نوع دستگاه وجود دارد که می تواند برای انجام پروسه مکش بر روی بدن بیمار استفاده شود. تصمیم گیری در مورد استفاده از نوع مناسب دستگاه ساکشن بستگی به عوامل مختلفی مانند سابقه پزشکی بیمار و همچنین نوع مواد زائدی دارد که باید از بدن بیمار خارج شود. شدت خروج ترشحات از بدن بیمار هم از دیگر عوامل اثر گذار در انتخاب مکنده، بین انواع دستگاه ساکشن پزشکی است.

انواع دستگاه ساکشن پزشکی

چهار دسته اصلی ساکشن های پزشکی به شرح زیر هستند:
– دستگاه ساکشن دستی
– دستگاه ساکشن مرکزی یا سانترال
– دستگاه ساکشن  پرتابل
-دستگاه ساکشن موقت

هر کدام از دسته ساکشن های بالا در مواردی ضعف و قوت دارند و روند درمانی به همه ی انواع آن ها نیاز دارد. اما با گذشت زمان خانواده دستگاه ساکشن روند رشد و پیشرفت تکنولوژی را با سرعت زیاد طی می کند.

قیمت انواع دستگاه ساکشن پزشکی:

برای خرید دستگاه ساکشن پزشکی خود می توانید با بررسی محصولات باتیس طب، ساکشن مورد نیاز خود را سفارش بدهید. دستگاه ساکشن  پرتابل شما از درب کارخانه بدون واسطه برای شما ارسال می گردد.

حذف دلالی ها و سود خرده فروش و عمده فروش، قیمت نهایی دستگاه ساکشن بیمارستانی را برای شما کاهش می دهد. ساکشن های باتیس طب تمامی گواهینامه ها و استاندارد های درمانی را دارا هستند.

برای خرید ساکشن خود با ما تماس بگیرید.
در ادامه میتوانید طرز کار دستگاه ساکشن پزشکی را مشاهده فرمایید:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *