خرید ساکشن پرتابل زنیت مد

ساکشن پرتابل یوول

خرید ساکشن پرتابل یوول برای کسانی که به ساکشن پرتابل نیاز دارند یک گزینه ی عالی است . دستگاه ساکشن پرتابل دارای مکش بالا ، مخزن ذخیره مناسب ، کارکرد کم صدا و … ساخته کمپانی یوول چین می باشد. دستگاه ساکشن پرتابل زنیت مد با طراحی مناسب برای کلینیک ها و به ویژه مراکز درمانی سیار و اورژانس بسیار مناسب می باشد .

ساکشن پرتابل زنیت مد:

ساکشن پرتابل زنیت مد یکی از پرفروش ترین ساکشن پزشکی در ایام کرونایی بود.
این مدل برای بخش عمومی بیمارستان و در مطب و مراکز درمانی استقاده می شود.

ساکشن پرتابل

دستگاه مکش و یا به انگلیسی ساکشن (suction) دستگاهی است که با ایجاد خلا و مکش مناسب ، مایعات و ترشحات را به داخل مخزن جمع آوری و یا فاضلاب می کشد .

در بیمارستان ها ، دندانپزشکی ها ، کلینیک ، دامپزشکی ، اورژانس و یا حتی بیماران خانگی که نیاز به تخلیه مواد از دهان ، گوش و… دارند از دستگاه های ساکشن استفاده می کنند .

دستگاه های ساکشن به دو نوع تقسیم می شوند :

  1. دستگاه ساکشن سانترال
  1. دستگاه ساکشن پرتابل (قابل جابجایی )

بهترین دستگاه ساکشن پرتابل :

ساکشن یوول

بهترین دستگاه ساکشن پرتابل باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟
ساکشن پرتابل زنیت مد در اندازه ها و مکش های مختلف تولید می شوند. دستگاه های ساکشن پرتابل باید دارای موتور با کیفیت باشد تا بتواند مکش مناسبی را برای کار ایجاد کند .

بدنه ی ساکشن پرتابل زنیت مد قابلیت استریل شدن دارد پس باید در برابر مواد استریل مقاوم باشد. چون این دستگاه ها دارای مخزن هستند باید دستگاهی را انتخاب کرد که دارای حجم پذیری بالا باشد . یکی دیگر از موارد مهم توان خروجی بالاست .

فروشندگان دستگاه ساکشن زنیت مد :

اگر بازار تهران سری زده باشید میدانید که دستگاه ساکشن زنیت مد (Zth-med) با ساکشن یوول یکی می باشد.
در واقع کارخانه تولیدی هر دو دستگاه یکسان است و با دو اسم وارد بازار شده است.
پس در قدرت مکش فرقی نمیکند شما دستگاه ساکشن یوول خریداری کنید و یا ساکشن زنیت مد.
هر دو مدل دارای مشخصات فنی یکسان هستند دلیل آن وجود قطعات یکسان از جمله موتور می باشد.

ساکشن پرتابل یوول

اگرچه دستگاه ساکشن پرتابل یوول ساخت کشور چین است ، اما امروزه با واردات محصولات از کشور های دیگر دستگاه ساکشن پرتابل یوول در سراسر کشور ایران یافت می شود. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های تجهیزات پزشکی این دستگاه را خریداری کنید . البته باید در نظر داشت که خرید به صورت حضوری علاوه بر اینکه دستگاه مدنظر رااز نزدیک می بینید باید مخارجی را صرف رفت و آمد وهمچنین جست و جو در بازار تجهیزات پزشکی کنید . اما روش سریع تر و خیلی کم هزینه تری هم وجود دارد . خرید از سایت های فروش دستگاه های ساکشن می تواند گزینه ی مناسبی باشد . شما با یک کلیک می توانید اطلاعات مربوطه را به راحتی بدست آورید و همچنین خریدی به صرفه را تجربه کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *