دستگاه ساکشن مکسی maxy

دستگاه ساکشن مکسی maxy

ساکشن پرتابل و رومیزی امروزه قسمت مهمی از برنامه درمانی پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی به شمار می رود که در اتاق عمل، مراکز زیبایی، مطب ها، دندانپزشکی ها، خانه سالمندان، آمبولانس ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. ساکشن ها امروزه تنوع بسیار زیادی در بازار ساکشن پزشکی دارند. بیمارستان ها علاوه بر ساکشن سانترال، از ساکشن پرتابل تک شیشه و دو شیشه و سایر انواع ساکشن رومیزی استفاده می کنند.

ساکشن مکسی مدل رومیزی:

دستگاه ساکشن maxy ارزان ترین نوع ساکشن پرتابل در بازار ساکشن پرتابل به شمار می رود. ارزان بودن این دستگاه به معنی بی ارزش بودن یا کم فایده بودن آن نیست. طبیعتا این دستگاه برای استفاده درمانی در بیمارستان و درمانگاه طراحی شده است. اما ساکشن مکسی هم علی رغم قدرت مکش بالا، برای بیماران کاربردی و مفید به شمار می رود.
وزن سبک و چهار و نیم کیلویی دستگاه قابلیت حمل بالایی به دستگاه می دهد. از دیگر مزیت های دستگاه مجهز بودن به پیچ تنظیم قدرت مکش است که به تناسب شرایط بیمار می توان قدرت مکش را کم یا زیاد کرد.

دستگاه ساکشن مکسی maxy

دستگاه ساکشن مکسی maxy:

اگر برای خرید دستگاه ساکشن خود، میخواهید به ارزان ترین شیوه ممکن عمل کنید، ساکشن مکسی انتخاب مناسبی است.
همچنین می توان از دستگاه برای ساکشن و شست و شو گوش و البته مکش های سبک استفاده کرد.
برای خرید ارزان دستگاه ساکشن maxy می توانید بعد از تماس با کارشناسان ما، دستگاه خود را سفارش دهید. ساکشن باتیس طب، بدون واسطه از درب کارخانه ارسال می شود. قطع شدن زنجیره واسطه های فروش، قیمت پایانی را مناسب تر و ارزان تر می کند.

دستگاه ساکشن مکسی maxy

ساکشن مدل ماکسی:

ویژگی های دستگاه ساکشن maxy که آن را به انتخاب مناسبی به عنوان ساکشن خانگی تبدیل می کند :

-وزن سبک چهار و نیم کیلو گرمی

– پاک کردن راه هوایی بیمار

– مجهز بودن به پیچ تنظیم

-خالی کردن حفره های آبسه

-قیمت خرید ارزان

دستگاه ساکشن مکسی maxy

برای انتخاب بهترین ساکشن متناسب با شرایط خودتان، با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما به صورت همیشگی در کنار شما هستند تا بهترین انتخاب را برای خرید ساکشن پرتابل خود انجام دهید.
پس با کارشناسان ما تماس بگیرید و با دریافت مشاوره رایگان، خرید مناسبی را در بازار ساکشن پزشکی انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *